Privé Concierge

Co możemy dla Państwa zrobić?

Realizacja zleceń

Zespół Concierge & Lifestyle Managerów natychmiastowo reaguje na każde złożone zlecenie, realizuje je z pełnym zaangażowaniem, mając zawsze na uwadze Klienta i jego potrzeby. Wyróżnia nas bardzo przejrzysty styl działania. Obsługa zleceń przebiega szybko i efektywnie, a Klient jest na bieżąco informowany o wszystkich istotnych dla niego etapach realizacji. Naszym priorytetem jest świadczenie pięciogwiazdkowego serwisu, tak aby korzystanie z usługi concierge było dla Państwa przyjemnością.

Obsługa zlecenia

Złożenie zlecenia Zlecenie mogą Państwo złożyć, korzystając z wielu dostępnych form kontaktu z Conciergem.
Szczegóły Concierge skontaktuje się z Państwem, aby ustalić szczegóły dotyczące realizacji Twojego zlecenia.
Realizacja zlecenia Teraz dzieje się magia! O statusie realizacji będą Państwo informowani na bieżąco.
Potwierdzenie Concierge ustali z Państwem szczegóły ewentualnej dostawy, a także dogodną formę płatności.
Privé Concierge Dom i rodzina

Dom i rodzina

Piękny i zadbany dom, maksymalnie wykorzystany czas wolny z bliskimi, dbałość o każdy szczegół naszego życia rodzinnego – oto wyzwania, którym w gonitwie dnia codziennego czasem trudno sprostać. Concierge pomoże w zrealizowaniu wszystkich zleceń z tego zakresu, jak również zajmie się kłopotliwymi i czasochłonnymi obowiązkami.

Privé Concierge Podróże

Podróże

Aby zagwarantować niczym niezakłóconą radość z wakacji oraz zapewnić komfort podróży służbowych, Concierge przejmie czasochłonne obowiązki związane z organizacją wszelkich wyjazdów. Wskaże doskonały hotel, zapewni odpowiedni transport, zaproponuje wyjątkowe atrakcje i zarekomenduje najlepsze restauracje.

Privé Concierge Styl życia

Styl życia

Rezerwacja stolika w modnej restauracji, organizacja biletów na premierę spektaklu lub koncert, zakupy ze stylistą czy popołudnie w SPA? Wymiana opon, rezerwacja kortu tenisowego, naprawa zegarka czy zakup wyselekcjonowanych cygar? Wszystkie te zlecenia oraz wiele innych zrealizuje na Państwa życzenie Concierge.

Privé Concierge Biznes

Biznes

Wsparcie w różnych aspektach życia zawodowego to ułatwienie w życiu zapracowanych ludzi biznesu. Usługi tłumacza przysięgłego, organizacja firmowego eventu lub wyjazdu integracyjnego czy też rezerwacja sali konferencyjnej dopasowanej do potrzeb biznesowego spotkania – to zadania, które można z pełnym zaufaniem powierzyć naszemu zespołowi.

Privé Concierge Kultura i sztuka

Kultura i sztuka

Dzięki współpracy z galeriami, muzeami i domami aukcyjnymi, wiemy jakie wydarzenia w kraju i na całym świecie mogą zainteresować naszych Klientów. Zespół Concierge przygotuje propozycje najciekawszych wydarzeń kulturalnych i zadba o to, aby w Państwa ręce trafiły najlepsze bilety.

Privé Concierge Ważne chwile

Ważne chwile

Służymy pomocą przy organizacji ważnych wydarzeń w Państwa życiu, tak by każda celebrowana chwila była niezapomniana. Państwa Concierge zajmie się zaplanowaniem przyjęcia urodzinowego, beztroskiego weekendu pełnego wrażeń, a także przygotowaniem propozycji wymarzonego prezentu na każdą okazję.

Newsletter Concierge